Co pro vás mohu udělat? Přivést vás k vnitřnímu klidu a míru, abyste měli důvěru v sebe, v to, co děláte a chcete dělat, v to že vy sami máte nad sebou moc a je tudíž ve vašich silách změnit, co vás tíží a co není v souladu s vámi. Mohu vám pomoci uzdravovat vaše tělo, mysl, duši a hlas.

Ariana Marie Tomsová
Autorka fotografie: Zdeňka Kolibačová

CO VÁM NABÍZÍM

  • Pomoc s hlasovým projevem (zpěv, přednes, řečnictví)
  • MAT – Metafyzická anatomie (citlivé uvolnění traumat)
  • Koučink, terapie a jednoduché očistné meditace, které si zapamatujete
  • Základy ČCHI-KUNGU + TAO dechu + Otevření Božského hlasu (napojení na svou božskou podstatu a potenciál)
  • Poradna pro páry (pokud jste od sebe tzv. „odvibrovali“)
  • Duchovní podpora při ztrátě blízké osoby
  • Můžete se na mě obrátit při pocitech smutku, ztráty energie či smyslu života, při nízkém sebevědomí, problémech v partnerských vztazích
    či ve vztahu k dětem, k jiným lidem, při potížích s nadváhou, s příjmem potravy… apod.

O tom, co od vás na konzultaci – terapii uslyším, si nevedu žádnou dokumentaci. Vše zůstává mezi námi. Zachovávám naprostou mlčenlivost a diskrétnost.

Truhlička - dárek
Truhlička - dárek

Berte život z té lepší stránky… Při psaní těchto řádků mě napadá píseň z filmu LIFE OF BRIAN. To byla manželova oblíbená britská filmová komedie :).  „Vždy se dívej na život z té světlé stránky“

A když zrovna prožíváte něco smutného nebo se vám nedaří, zkuste si říct, pokud to v dané situaci lze, že „všechno zlé je k něčemu dobré.“ To „špatné“ Vám slouží k tomu, abyste viděli to dobré. Proto dávám „špatné“ takto do uvozovek. Vnímám to jako zákon rovnováhy, jako jin a jang. Takže nebuďte smutní, pokud se zrovna potýkáte s nějakými nezdary a nevíte jak dál. Je to jen přechodný stav.

Když mluvím o tom „vyvažování“, souvisí to i s přijímáním informací z různých zdrojů, od různých lidí. Každý navíc potřebuje v danou chvíli jiné informace, takže i proto je důležité ten vnitřní klid a jistotu v sobě mít a nechat se vést intuicí. Vyšší Já vás v tom nenechá. Když se na moment zklidníte a zeptáte se, zda je daná informace či situace pro vás a proč, budete mít jasno. Ve vnitřním klidu a míru neomylně poznáte správnou odpověď a svou cestu, cestu své Duše. Když jste klidní, vyrovnaní a věříte svému vedení, své intuici, víte přesně, co je pro vás dobré. Mějte sami se sebou tu trpělivost. Naslouchejte si. Bez emocí a okolních vlivů. Vyplatí se to. Netroufala bych si to všechno tvrdit s takovou jistotou, kdybych si tím sama neprošla a sama si nepřišla na to, co je pro mě dobré, a navíc, jak mohu být také prospěšná ostatním lidem na planetě Zemi.

Ještě se ale krátce vrátím k těm informacím, tedy, nyní spíše k rozšiřování obzorů. Kromě duchovních a léčitelských informací ráda sbírám také odborné poznatky a posudky od lékařů a vnímám, kde se obojí propojuje. Líbí se mi např. přístup pana doktora Mudr. Karla Nešpora, CSc. Vypadá to, že pan doktor je vždy nad věcí, vždy mě pobaví. :).

Obdivuji, jak se věnuje pacientům a umí poskytnout duchovní podporu všem, jak např. dokazuje i příspěvky na svých webových stránkách a videi na YouTube. S dovolením, pana doktora bych ráda citovala:

„Vnitřní mír prospívá zdraví a duchovnímu rozvoji. Můžeme být v míru se všemi, bez ohledu na to, jestli jsou oni v míru s námi.“ 

Kotě