AKTUALITY

1.1.2021

PF 2021 - Ariana Marie Tomsová

23.12.2020

ARIANA MARIE TOMSOVÁ - VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

21.12.2020

Přeji krásný den všem. Pokud si nyní prohlížíte mé nové webové stránky, jsme zřejmě na stejné vlně. Dnes nenastal jen ZIMNÍ SLUNOVRAT. Vstupujeme do VĚKU VODNÁŘE. Já osobně se necítím oprávněná podávat odborné astrologické informace na toto téma, ale určitě mohu sdělit, jak sama toto období vnímám. Zimní slunovrat je pro mě „návratem“ Slunce, věk Vodnáře je pro mě „návratem“ Světla. Nejsem sama, kdo vnímá věk Vodnáře jako věk duchovního rozvoje. Cítím takovou vnitřní radost, že budeme moci konečně lépe naslouchat svému vnitřnímu vedení, s větší lehkostí budeme intuitivně nacházet nové cesty. Pomáhejme sami sobě, sobě navzájem a planetě Zemi.

Vodnář s anděli

Tento výjimečný den hodně lidí využije k meditacím, ať už jednotlivě nebo ve skupinách. Pokud jste meditacím nakloněni a cítíte to tak, že chcete využít této mimořádné planetární síly pro sebe, pro lidstvo, pro naši planetu, jistě si najdete způsob, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Můžete se třeba jen na chvilku zastavit a dívat se z okna na nebe. Při tom stačí vědomě dýchat, pozorovat svůj dech, s lehkostí ho posílat do všech částí těla a vnímat propojení s vesmírnou silou a Matkou Zemí. Užijte si ten pocit sounáležitosti a podpory.   

Dostal se ke mně i odkaz na CELOSVĚTOVOU MEDITACI na dnešní večer (19:22 h.), kdyby vás toto zaujalo. Navrhovaný čas pro meditaci je 20 min.

VĚK VODNÁŘE – KONEČNÁ AKTIVACE pro – Praha – Česko

Informace a instrukce najdete u odkazu:

Přikládám zde pro vás DÁRKOVÉ POUKAZY. Nabídka platí po celý rok 2021. Po celý rok je také budete moci uplatnit dle dohody se mnou nebo s lektorkou Andreou. I cena závisí na vašem výběru lekcí, koučinku či terapií.

 Mějte klidné a radostné sváteční dny.

S láskou Ariana Marie

Darkový poukaz - Bozský hlas_vzor
Dárkový poukaz - Andrea Poláková_vzor
BOŽSKÝ HLAS