AKTUALITY

11.10.2021

WORKSHOP – 31.10. 2021, 10:00 – 17:00 hod.

Pro ZDRAVÍ, pro LÁSKU a SVĚTLO v nás probudíme svůj BOŽSKÝ HLAS

Aktivační vědomá energetická práce skrze náš vlastní Božský potenciál

Srdečně vás zvu na můj workshop, kde budeme ladit sami sebe. Jde o naše Zdraví, o Lásku, o Světlo v nás. Jde o náš VNITŘNÍ KLID A MÍR, jež přirozeně předáváme poté všem bytostem.

Naše tělo je hudební nástroj. Pojďme jej společně naladit skrze TAOISTICKÝ ČCHI-KUNG, skrze jednoduchý rytmický pohyb, skrze zvuky, které jsou nám příjemné, skrze náš BOŽSKÝ HLAS.

Budeme vědomě cvičit, hrát si, meditovat, kreslit a zpívat. Vytvoříme si pro naši skupinu originální a jedinečné hudební těleso.

Žádná setkání nejsou náhodná, proto je vždy krásné sledovat, jak se na seminářích a workshopech scházíme, propojujeme, podporujeme se v práci na sobě, svítíme si na cestu. Je nádherné předávat si zkušenosti s dalšími lidmi, posouvat se dále ke své síle a Božské podstatě. Každý v sobě neseme neskutečné poklady. A mně je potěšením se něco více naučit od všech, kdo za mnou na workshop přijdou a tyto poklady objevovat. Děkuji vám všem.

Co s sebou:

Pohodlné oblečení, blok, propisku, tužku, gumu, pastelky. Dále libovolný malý předmět – nástroj, jehož zvuk s vámi ladí (zvonečky, rolničky, křišťálová miska, sklenky, rytmická dřívka, bubínek, dřevěná píšťalka, flétnička, chrastítka – shaker, maracas… apod.) Nemusíte nic kupovat. Mohou to být i dvě lžíce nebo sklenky. Jen aby zvuk byl s vámi v souladu.

Můžete si s sebou vzít i oblíbený krystal a přidat si jej do oltáře při ladění v kruhu. Malý oltář bude v barvě AMETYSTOVÉ – Nanebevzatý Mistr Saint Germain – Mistr 7. paprsku (fialový) – svoboda, přeměna. Pomůže nám při naší jemné práci s hlasem a případných blokádách. 

Obutí: ideálně obuv na Čchi-kung, tedy též podobná, jako se používá na Tchai-ťi, Kung-fu. Možno i baletní piškoty s koženou podrážkou nebo barefoot. Jde o to, abychom cítili kontakt s podložkou.   

Kde: ADARAYA – Institut pro krásu a zdraví, Opletalova 27, PRAHA 1
(cca 10 min. od stanice metra Muzeum), 3. patro

Cena semináře: 2.300,- Kč / 1 osoba

Rezervace:
O rezervaci vás poprosím na e-mail: info@bozskyhlas.cz
Rezervaci obratem potvrdím a zašlu pokyny k platbě.
Kapacita míst je kvůli prostoru omezena.
Těším se na společnou práci s vámi.

Ze srdce Ariana Marie

13.8.2021

Milí přátelé hudební i nehudební, od měsíce srpna 2021 mám pro vás nové nadstavbové terapie.

Abych vám mohla nabídnout KVALITNĚJŠÍ SLUŽBY také coby KOUČKA a TERAPEUTKA, nejen v kombinaci s prací s hlasem, absolvovala jsem
od letošního jara DVA NADSTAVBOVÉ KURZY.

METAFYZICKÁ ANATOMIE  (MAT – podle Evette Rose) – soubor technik, které pomohou uvolnit bloky, traumata, či vyléčit bolesti. MAT pracuje na úrovni mentální, fyzické, emoční i duchovní.

MIND ART CONCEPT – i zde jde o soubor pečlivě vybraných technik (Koučovací kompetence + Kvantové terapie + Kvantové opravy + Funkční princip
+ Čchi-kung)

Cíleně jsem tedy zvolila kurzy a dovednosti, které jsem si sama vyzkoušela. Ani v nejmenším nepochybuji o účinnosti těchto metod. Jaký je princip? Uvolnění, rozpouštění bloků i emocí, o kterých už možná ani nevíte. Společně je najdeme a rozpustíme. Získáte prostor pro nové, kvalitnější a vědomé bytí. Opět budete plní energie a sami si začnete tvořit vlastní realitu.

Mohu vám tedy pomoci odstranit bloky či jakékoliv potíže, kvůli kterým cítíte, že se nemůžete pohnout z místa. Překážky si klademe jen my sami.

Mějte svůj život ve svých rukách.

Terapie vyjde časově na 1 – 2 hodiny, podle potřeby klienta. Určitě neodejdeme od otevřeného tématu. Jen pro měsíc srpen a září za cenu 800,- Kč.

Neváhejte se na mě obrátit:

e-mail: info@bozskyhlas.cz

Profil na FB – Ariana Marie (v messengeru odepíši tentýž den)

S láskou Ariana Marie

Certifikát - Ariana Marie Tomsová
Metaphysical Anatomy book

1.1.2021

PF 2021 - Ariana Marie Tomsová

23.12.2020

ARIANA MARIE TOMSOVÁ - VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

21.12.2020

Přeji krásný den všem. Pokud si nyní prohlížíte mé nové webové stránky, jsme zřejmě na stejné vlně. Dnes nenastal jen ZIMNÍ SLUNOVRAT. Vstupujeme do VĚKU VODNÁŘE. Já osobně se necítím oprávněná podávat odborné astrologické informace na toto téma, ale určitě mohu sdělit, jak sama toto období vnímám. Zimní slunovrat je pro mě „návratem“ Slunce, věk Vodnáře je pro mě „návratem“ Světla. Nejsem sama, kdo vnímá věk Vodnáře jako věk duchovního rozvoje. Cítím takovou vnitřní radost, že budeme moci konečně lépe naslouchat svému vnitřnímu vedení, s větší lehkostí budeme intuitivně nacházet nové cesty. Pomáhejme sami sobě, sobě navzájem a planetě Zemi.

Vodnář s anděli

Tento výjimečný den hodně lidí využije k meditacím, ať už jednotlivě nebo ve skupinách. Pokud jste meditacím nakloněni a cítíte to tak, že chcete využít této mimořádné planetární síly pro sebe, pro lidstvo, pro naši planetu, jistě si najdete způsob, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Můžete se třeba jen na chvilku zastavit a dívat se z okna na nebe. Při tom stačí vědomě dýchat, pozorovat svůj dech, s lehkostí ho posílat do všech částí těla a vnímat propojení s vesmírnou silou a Matkou Zemí. Užijte si ten pocit sounáležitosti a podpory.   

Dostal se ke mně i odkaz na CELOSVĚTOVOU MEDITACI na dnešní večer (19:22 h.), kdyby vás toto zaujalo. Navrhovaný čas pro meditaci je 20 min.

VĚK VODNÁŘE – KONEČNÁ AKTIVACE pro – Praha – Česko

Informace a instrukce najdete u odkazu:

Přikládám zde pro vás DÁRKOVÉ POUKAZY. Nabídka platí po celý rok 2021. Po celý rok je také budete moci uplatnit dle dohody se mnou nebo s lektorkou Andreou. I cena závisí na vašem výběru lekcí, koučinku či terapií.

 Mějte klidné a radostné sváteční dny.

S láskou Ariana Marie

Darkový poukaz - Bozský hlas_vzor
Dárkový poukaz - Andrea Poláková_vzor